Dark Origins
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Origins

The place to discuss games, music, books and movies.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 SHAUN WHITE SNOWBOARDING

Go down 
AuthorMessage
Bloody
Admin
Admin
Bloody


Posts : 13
Join date : 2009-04-10
Age : 31
Location : CODLEA

SHAUN WHITE SNOWBOARDING Empty
PostSubject: SHAUN WHITE SNOWBOARDING   SHAUN WHITE SNOWBOARDING I_icon_minitimeMon Apr 27, 2009 1:41 am

SHAUN WHITE SNOWBOARDING


Ce ne-am face fara “MARUL DULCE”?

Mai tii minte Didule cand mi-am luat prima toacla si mi-am dat drumul de pe Mar cu ea? La poale am evitat toti copacii, numai zidul nu am mai putut sa-l ratez. In fine, m-am intors acasa rupt….cu rotile ovale, cadrul julit prin toate partile, o pedala rupta si cablurile franelor rupte. In fine….ce conteaza asta?


De la SSX incoace, niciunul dintre jocurile cu snowboarding nu a mai fost la fel. Ba prea exaggerate, ba prea trase de par, bad use la extreme. Jocurile astea nu au fost prea demne de bagare in seama. Intrand in pielea unui tanar snowboarder, ajungi sa te dai pe partiile din Alaska, SUA, Japonia si Europa. Scopul jocului este de a strange un punctaj cat mai mare.Provocarea este foarte puternica. La finalul unei competitii conteaza doar punctele obtinute in urma inlantuirii de trick-uri. In momentul in care dai cu muia de pamant, punctele se reseteaza si va trebuii sa o iei de la inceput. In functie de locul obtinut pe podium vei primii si o suma de bani cu care iti vei putea cumpara echipament din ce in ce mai bun.
Fiecare tip de competitie poate fii jucata la nesfarsit si pentru fiecare cursa vei primii o suma de bani. Daca esti bun la Big Air vei putea lua de la inceput cursa si vei castiga tone de bani. Evident, asta e foarte plictisitor, dar asa poti face rost de bani la inceput., si iti poti cumpara tot ce este mai bun. Desi poti cumpara de la ochelari, papuci si rucsac, tot ce conteaza sunt placile. Doar ele te pot ajuta sa rulezi bine. Sunt placi cu care te poti descurca extraordinary la cursele de viteza, dar sunt proaste la cursele de trick-uri. Ce e frumos in joc este ca nu urmeaza o linie bine determinate. Nu tre’ sa faci ceva ca sa deschizi o noua locatie. Daca te plictisesti de Japonia , poti pleca in alta locatie linistit si nestresat. Nu trebuie sa sari dintr-o competitie in alta. Freeride-ul este la el acasa. Asa poti intra in concursuri. Daca te plictisesti te sui in telecabina si iei banii la fraieri si de partea cealalta a muntelui.
Ce e cu adevarat super in joc este ca poti face oricand un bulgare pe care s il arunci in cap viteazului care tocmai a trecut in viteza pe langa tine. E tare cand un gunoi din Noua Scotie e la 15 metrii in fata ta si la 5 metrii de linia de FINISH, iar tu faci un bulgare si il pocnesti exact in scufa si treci linistit pe langa el furandu-I laurii victoriei. Grafica este mortala, iar gameplay-ul este demential frate. Poa’ sa creeze dependenta, asa ca aveti grija.




GEN: Sport Extrem
PRODUCATOR:Ubisoft
DISTRIBUITOR:Ubisoft
OFERTANT:Ubisoft Romania
ON-LINE: www.shaunwhitegame.uk.ubi.com

Consola ps3 oferita de flamingo computers
SHAUN WHITE SNOWBOARDING Shaun-white-snowboarding-untitled-20080527024252612
E o pasare? NU E un avion? NU E mata? DA( adica nu) E SUPERMAN
Back to top Go down
 
SHAUN WHITE SNOWBOARDING
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dark Origins :: Games-
Jump to: